• Bileşimi:
  • 50 ml vajinal duş %3 Borik Asit, Gliserol, Terpinen-4-ol, Aloe vera jeli, Saf Su, Kalendula imidazolidinil Üre, Disodyum EDTA, Laktik Asit, su içerir.

Vaginol vajinal duş pH’sı 4.5 olan bir vajinal çözeltidir. Çözelti vajinal epitelin etkin bir şekilde temizlenmesine yarar ve mekanik yıkama sayesinde vajinal duvara mantar tutunması önlenmiş olur. İçeriğinde vajinanın fizyolojik asiditesinin korunmasına katkıda bulunan borik asit bulunur. Aloe vera ve Çay ağacı yağı içeren özel formülasyonu sayesinde tazelik verici bir etkiye sahiptir ve vajinal epitelin normal fizyolojik şartlarını değiştirmez.

Nasıl Kullanılır?

Günde bir vajinal duş veya doktorunuzun önereceği miktarda kullanılır.

Kontrendikasyonlar

İlacın bileşenlerine karşı bilinen aşırı duyarlılık.

Kullanım Talimatı

Kullanmadan önce iyice çalkalayın, ürün doğal özlerden yapılmış olduğundan çökme yapabilir. Aplikatörü takın. Aplikatörü dikkatlice vajinaya yerleştirin ve ters çevrilmiş şişeye basarak tümünü boşatın.

Uyarılar

Yutmayın. Gözlerle temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerde tutun. Topikal ürünlerin uzun süreli kullanımı duyarlılaşmaya yol açabilir, bu durumda tedaviyi kesin ve doktorunuza danışın. Ürünü kapalı şekilde, ısı ve ışıktan uzakta kuru bir yerde muhafaza edin. 3 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılamaz. Soyulmuş veya tahriş olmuş cilt üzerinde kullanılamaz. 30°C’nin üzerindeki sıcaklıklarda saklamayın.

Paket

Her biri 50 ml’lik 2 adet şişe ve aplikatör.

 

Web sayfamızdaki bazı bölümler
sadece Sağlık Profesyonelleri için hazırlanmıştır.

Sağlık Profesyoneli misiniz?